Pół litra wody w lokalu gastronomicznym bezpłatnie. Nowe regulacje zaczną obowiązywać od sierpnia

Woda z kranu w lokalach gastronomicznych za darmo, pod warunkiem zgłoszenia takiej prośby przez klienta – takie zmiany proponuje Ministerstwo Klimatu. Celem jest











