Faworyzowanie i nękanie w stołecznym USC. Pracownicy stawiają poważne oskarżenia

W warszawskim Urzędzie Stanu Cywilnego miało dochodzić do nepotyzmu, nękania oraz nieprawidłowego wykorzystywania środków publicznych – wynika z ustaleń “Gazety Wyborczej”. Pracownicy opisują panujący tam system klanowy i szykanowanie osób zgłaszających nieprawidłowości. Aktualizacja: 24.06.2026 03:13 Publikacja: 18.06.2026 11:27 Ratusz zaprzecza…








