Zapewniano bezpłatne konto, a mimo to pobierano należności. Klienci musieli uważnie pilnować banku.

Czytelnik przysłał nam pismo Alior Banku, w którym ten obiecuje mu rok bez opłat za konto i kartę. Opłaty i tak były pobierane. To dobry powód, żeby co jakiś czas









