Tragedia w kopalni Eko-Plus w Bytomiu: Zmarł górnik

Zmarł górnik, który został poszkodowany w środowe popołudnie w wyniku wstrząsu w prywatnej kopalni Eko-Plus w Bytomiu. Zespół ratowniczy odnalazł go wieczorem, a akcja poszukiwawcza została zakończona – przekazali przedstawiciele Wyższego Urzędu Górniczego (WUG) oraz sztabu kopalni. Aktualizacja: 18.06.2026 00:42…









