Tak PiS zmarnowało miliony. Inwestycja kolejowa rządu stoi pusta

Wiceminister infrastruktury wprost mówi, że PiS zmarnowało miliony na nietrafione inwestycje. Jako dowód podaje przykład stacji, która kosztowała 8 mln zł, a przez pół roku skorzystało z niej raptem 23 pasażerów. Tak PiS zmarnowało miliony. Inwestycja kolejowa rządu PiS stoi…











